Emilia

Cześć, nazywam się Emilia, jestem pracowitą i pełną pomysłów osobą, która łączy w sobie zarówno wiedzę z zakresu zarządzania, jak i pasję do sportu.

Moim celem jest tworzenie w studiu atmosfery, która sprawi, że zarówno nasi klienci, jak i personel będą się czuli jak w domu. Dlatego zawsze stawiam na otwartość i współpracę, słuchając uważnie Waszych sugestii i pomysłów. Wiem, że to właśnie Wasze opinie są kluczem do doskonalenia naszych usług, dlatego zależy mi na każdych szczerych głosach!

Oprócz realizowania się w Move Center aktywnie działam jako zawodniczka speed-ball, rywalizując na korcie z zawodnikami na światowym poziomie. Energia i motywacja, które wynikają z walki na korcie, są mocą, którą przenoszę na nasze codzienne wyzwania w studiu.

Krzysztof

Ukończyłem kurs trenera personalnego, a od ponad dekady zajmuje się prowadzeniem zajęć sportowych z gimnastyki oraz sztuk walki dla różnych grup wiekowych.

Moja pasja do aktywności fizycznej sięga daleko w przeszłość – rozpocząłem od gimnastyki sportowej i koszykówki, aby w końcu znaleźć swoje powołanie w boksie tajskim. W tej dyscyplinie zdobyłem dwa tytuły Mistrza Polski – w 2011 i 2012 roku

Na treningu stawiam na stworzenie dobrej atmosfery, motywuję i pomagam podopiecznym osiągnąć swoje cele. Sam w wolnym czasie również pozostaję aktywny, przeplatając trening siłowy z treningami sztuk walki.

Marcin

Jestem trenerem od ponad 9 lat. Swoją przygodę zaczynałem jako instruktor w krakowskiej siłowni, gdzie też miałem okazję prowadzić zajęcia grupowe m.in. z mma, bjj oraz kalisteniki. Od prawie 4 lat pracuję w Move Center, gdzie mam przyjemność rozwijać swoją pasję razem z resztą mi podobnych zapaleńców.

Od niedawna wszedłem na nową drogę swojej kariery i prowadzę szkolenia dla ludzi, którzy chcą zostać trenerami personalnymi.

W mojej pracy z podopiecznymi stawiam na stworzenie luźnej atmosfery, dbając jednocześnie o to, aby trening był bezpieczny, efektywny i interesujący.

Patrycja

Jestem studentką IV roku fizjoterapii, a także trenerem personalnym, który nieustannie poszukuje nowych umiejętności i technik. Studia to jedynie początek mojej przygody z wiedzą. Rozszerzam swoje horyzonty na różnorodnych kursach, zgłębiając np. tajniki terapii punktów spustowych, masażu tkanek głębokich i klasycznego masażu.

Moja praktyka skupia się głównie na pracy z osobami dorosłymi, ale z równą radością podejmuję wyzwania związane z opieką nad seniorami. Każdy pacjent to dla mnie unikalna historia, a każde wyzwanie staje się szansą na dalszy rozwój.

W wolnym czasie również trenuję siłowo, lub pływam, a zimą oddaję się jeździe na nartach i snowboardzie. Ostatnio też zaczęłam uczęszczać na zajęcia boksu, aby wzmocnić swoją kondycję.

Piotr W.

Od dziecka byłem zwolennikiem wszelkiego rodzaju aktywności ruchowej. W wieku gimnazjalnym to zainteresowanie przerodziło się w prawdziwą pasję, gdyż właśnie wtedy rozpocząłem swoją przygodę z treningiem siłowym. Na początku była to pogoń za jak najlepszą sylwetką, ale szybko dołączyła do tego chęć szukania informacji na temat wpływu treningu na organizm, poszukiwania najzdrowszych form ruchu, zafascynowała mnie anatomia, fizjologia oraz biomechanika człowieka.

Pasja ta spowodowała, że postanowiłem zacząć się kształcić w kierunku fizjoterapii na krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego.

Teraz jako magister fizjoterapii i certyfikowany trener personalny staram się patrzeć na każdego podopiecznego/podopieczną całościowo. Skupiam się na celach, z którymi przychodzą, jednocześnie starając się zmobilizować ich do szukania najlepszych rozwiązań dla swojego zdrowia. Swoją wiedzę poszerzam nieustannie na szkoleniach z zakresu fizjoterapii oraz treningu.

W wolnym czasie kształcę się czytając najnowszą literaturę naukową, aby moja wiedza była zawsze jak najbardziej aktualna. Szukanie najlepszych rozwiązań w treningu traktuję nie tylko jako obowiązek, ale również przyjemność.

Poza wiedzą zawodową, zainteresowaniami obejmuję także odżywianie i zdrowy tryb życia, skupiając się na tym, żeby dążenie do zdrowia nie stanowiło męczącego obowiązku, lecz ekscytującą przygodę.

Asia

Pragnę otaczać się ludźmi, których sprawność fizyczna przekłada się na ich zdrowie i radość życia. Chcę widzieć, jak nasza wspólna praca przynosi efekty i osobistą satysfakcję. Uwielbiam poznawać osoby, z którymi ćwiczę, kształtować ich nawyki, a przede wszystkim motywować na drodze ku lepszej jakości ich życia.

Prowadzę treningi personalne i rehabilitację opartą na najnowszych badaniach i sprawdzonej wiedzy. Oferuję indywidualne konsultacje dla osób chcących rozpocząć przygodę z ruchem, w tym także po urazach i kontuzjach. Programuję indywidualne plany treningowe i nadzoruję ich monitoring.

Jestem studentką V roku Fizjoterapii na krakowskim AWF i certyfikowaną trenerką personalną, która stale podnosi swoje umiejętności na prestiżowych kursach i szkoleniach. Mam na imię Asia i chętnie Ci pomogę.

Ukończone kursy:

  • “Manual Therapy Essentials Upper Body” Praktyczna Strona Treningu
  • “Strength&Power Development” Praktyczna Strona Treningu
  • Masaż Tkanek Głębokich
  • Kurs trenera personalnego Mauricz Training Center 2020
  • Psychodietetyka Magdalena Hajkiewicz 2019
  • “Dietetyka w sporcie” Centrum Szkoleń Sportowych 2019
  • “Żywienie i Suplementacja w sportach siłowych i sylwetkowych” Dietetyka NieNaŻarty 2018

Bartek

Jestem osobą, która od dziecka pasjonuje się sportem. Moja przygoda z aktywnością fizyczną rozpoczęła się od treningów tenisa stołowego oraz piłki nożnej. Jednak to w gimnazjum odkryłem swoją miłość do siłowni. Trening na siłowni stał się nie tylko sposobem na poprawę sylwetki, sprawności czy siły, ale także kluczem do lepszego samopoczucia i rozwoju pozytywnych cech, takich jak regularność, konsekwencja i wytrwałość.

Dla mnie trening to nie tylko aktywność fizyczna, to styl życia. Dzięki niemu mam możliwość wpływania pozytywnie na innych, obserwowania zmian w ich postawie i nastawieniu. Szczególnie cieszę się z możliwości budowania zdrowych nawyków u młodych ludzi, które będą miały istotny wpływ na ich dorosłe życie.

Oprócz pasji do sportu, posiadam wykształcenie w dziedzinie dietetyki i fizjoterapii. Uważam, że te kompetencje doskonale uzupełniają moją pracę, zwłaszcza w kontekście aktywności fizycznej, która może prowadzić do różnego rodzaju kontuzji. Dzięki mojemu wsparciu i nadzorowi, osoby trenujące ze mną czują się bezpieczniej i pewniej podczas procesu treningowego.

Jestem przekonany, że kluczem do osiągnięcia celu w treningu jest solidny wywiad i wzajemne zaufanie. To właśnie te elementy stanowią 90% sukcesu w drodze do zamierzonego rezultatu.

Piotrek

Jestem studentem fizjoterapii i trenerem z 10 letnim doświadczeniem. Głównymi obszarami moich zainteresowań jest rehabilitacja sportowa, ortopedyczna, przed i pooperacyjna, leczenie kontuzji przeciążeniowych, leczenie bólu pleców o różnym stopniu nasilenia, a także trening usprawniający w różnych grupach wiekowych.

Jestem również szkoleniowcem i mentorem trenerów personalnych, specjalizującym się w treningu oraz rehabilitacji sportowej opartej na dowodach naukowych.

Jako jeden z założycieli Move Center, odpowiadam za kadrę oraz zapewniam wysoką jakość świadczonych usług.