Piotr Piechnik

TRENER
Powrót do sprawności / Trening Medyczny

Doświadczony trener, pasjonat biomechaniki, uczestnik wielu szkoleń i konferencji z zakresu treningu medycznego, rehabilitacji i posturologii. Sztuki walki nauczyły mnie że ciało nie zrobi ruchu którego nie zna. Czasem deficyt naszej różnorodności ruchów definiuje to czy jesteśmy odporni na ból czy nie. Przykładam ogromną uwagę do czucia własnego ciała. Odbudowa podstawowych i rozwijania nowych umiejętności ruchowych jest kluczem. Nauczę cię jak w prosty sposób dbać o sprawność gdyż jest to podstawa estetyki naszego ciała.

NAJWAŻNIEJSZE OSIĄGNIĘCIA

  • uczestnik orto-fizjo kongres
  • Neurorevolution
  • Posturology Level 1&2
  • szkolenia z zakresu rehabilitacji Biernat
  • terapia wisceralna w praktyce fizjoterapeuty
  • Primitive Reflexes & Motor control
  • gimnastyka sportowa od podstaw

Rekomendacje

{

Daria

Polecam cały zespół Move Center, a przede wszystkim Piotrka, z którym trenuję już prawie rok (swoją drogą: kiedy to zleciało?! Mam wrażenie, że znamy się od lat! 😉). W tym czasie udało mu się jakimś cudem sprawić, że nawet polubiłam całe to ćwiczenie, czuję się sprawniejsza i bardziej świadoma swojego ciała, a do tego zapomniałam, co to ból kręgosłupa, z którym zmagałam się miesiącami… Ogromna wiedza, profesjonalne podejście, swobodna atmosfera, duża dawka humoru oraz jakieś kilka ton cierpliwości i wyrozumiałości w zanadrzu – myślę, że to idealny opis tego, czego można się przy współpracy z Piotrkiem spodziewać.

{

Tomasz

W Move Center ćwiczę już od roku. Serdecznie polecam wszystkim potrzebującym dobrego fizjo i takim co jeszcze go nie potrzebują. Nie tylko „sprawiają ludzi”, sprawiają że staniesz się sprawniejszy i silniejszy jak nigdy przedtem.